Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on matkailuauto, joka tekee kesäreissuista unohtumattomia! Bürstner Aviano I 650 on siistikuntoinen ja laadukas vaihtoehto, joka vie sinut ja kolme kaveriasi minne vain. Tämän valkoisen kaunottaren ilmastointi pitää ohjaamon viileänä, ja äänentoistojärjestelmä tarjoaa musiikkia matkan varrelle. Keittiöstä löytyy jääkaappi, liesi ja pakastelokero, ja parivuode takaa hyvät unet. Lämminvesiboileri ja suihku tuovat mukavuutta reissuun. Jos tämä Bürstner Aviano I 650 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OYV-357 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 2.10.2025 |
| Ajomäärä | 115000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Aviano I 650 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Ilmastointi ohjaamossa
- Huoltokirja
- Äänentoistojärjestelmä Radio/CD-soitin
- Trumatic
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Suihku
- TV-antenni tai lautasantenni
- Sähkörappu
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 4:lle
- Pituus: 675 cm
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3125 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Integroitu
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 6/2011
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 6.10.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 18.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3125 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy