Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 17 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi BÜRSTNER CityCar, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä 2017-mallin matkailuauto on varusteltu mukavasti kesäkelejä varten: vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu tasaisesti, ja ohjaamon automaattinen ilmastointi takaa viileän kyydin helteillä. Webasto-lisälämmitin puolestaan varmistaa, että yöt sujuvat lämpimästi. Vetokoukku on valmiina, joten voit ottaa kärryn tai vaikka veneen mukaan reissuun. Jos tämä CityCar-mallin BÜRSTNER voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CKR-398 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 13.4.2026 |
| Ajomäärä | 180000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CityCar |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km)
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 1x renkaat + 1x vanteet
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin ajastinkellolla (Webasto)
- Vetokoukku
- Vakionopeuden säädin
- Multimediasoitin
- Ohjaamon automaattinen ilmastointi
- Ohjaamon vekkiverhot
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Ohjaamon ja matkustamon väliverho
- Dinette kahden istuttavalla sohvalla
- Sähköikkunat ja -peilit
- Truma kaasulla
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Pesuallas
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode pitkittäin takana
- Kattoluukut
- Kasettiverhot
- Sähkörappu
- Kotelomarkiisi
- Lisävalot
- Retkeilyauto
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 4:lle
- Makuupaikat 4:lle
- Pituus n. 640cm
- Leveys n. 205cm
- Korkeus n. 258cm
- Omamassa 3126kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.6.2017 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.6.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3126 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy