Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
BÜRSTNER IXEO IT674 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä malli on rekisteröity neljälle ja tarjoaa nukkumapaikat 2-4 henkilölle. Varusteluun kuuluu muun muassa jääkaappi, kasetti WC, suihku ja laskuvuode keskellä, mikä tekee matkustamisesta miellyttävää. Ohjaamon ilmastointi pitää sisätilat viileinä kesähelteillä, ja vakionopeudensäädin helpottaa pitkien matkojen taittamista. Kahdet renkaat lisäävät ajomukavuutta eri vuodenaikoina. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NHX-973 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 7.5.2025 |
| Ajomäärä | 138700 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | TK V 56 |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | IXEO IT674 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 138 tkm
- Laatutarkastettu 4/2026 (kosteusmittaus,laitetarkastus,koeponnistus)
- Huoltokirja (viim. 2/2025 135 tkm. Samalla vaihdettu Jakohihna)
- Rekisteröity 4:lle
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Pöytäryhmä
- Laskuvuode keskellä
- Kääntyvät etuistuimet
- Liesi
- Markiisi
- Parivuode
- Suihku
- TV-antenni
- Sähkötoimiset ulkopeilit
- Ohjaamo ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Pyöräteline
- Sähköikkunat
- Sähkörappu
- Trumatic lämmitys
- Nukkumapaikat 2-4
- Pituus 674 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 3040 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.5.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.4.2010 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3040 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy