Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on vähän ajettu Bürstner Marano T 640, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä matkailuauto on ollut vain yhdellä omistajalla ja on juuri katsastettu, joten voit lähteä tien päälle huoletta. Varustelusta löytyy ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin, jotka tekevät ajamisesta nautinnollista. L-keittiö, iso jääkaappi ja erillinen pakastin pitävät huolen, että eväät pysyvät kylmänä. Lattian mukavuuslämmitys ja Trumatic ilmakiertolämmitys takaavat mukavuuden myös viileämpinä iltoina. Jos tämä Marano T 640 -mallin Bürstner voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OAZ-908 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 21.4.2026 |
| Ajomäärä | 81000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Marano T 640 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- IKÄISEKSEEN VÄHÄN AJETTU ISOKONEINEN BÜRRE HUIPPUHISTORIALLA!!
- Aj. 81 tkm
- Suomi- auto
- 1. om.
- Huoltokirja - viimeisin huolto tehty 05/2025
- Rekisteröity neljälle
- Pitkittäinen parivuode takana
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Lattian mukavuuslämmitys sähköllä 230V
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Soitin
- Ohjaamomatto
- Asunto-osan mattosarja
- Markiisi
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Kesärenkaat aluvanteilla
- Pituus: 679 cm + pyöräteline
- Leveys: 230 cm
- Korkeus: 285 cm
- Omamassa: 3075 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.4.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1700 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3075 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy