Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | OEZ-622 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 23.5.2025 |
| Ajomäärä | 158000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Nexxo T660 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- 1 omistajalta
- Huoltokirja
- Soitin
- Sähkölasit
- Ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Kääntyvät etuistuimet
- Pöytäryhmä
- Henkarikaappi
- Jääkaappi
- Liesi
- TV-antenni
- Suihku
- WC
- Sähkörappu
- 2xrenkaat
- Trumatic Kaasu/Sähkö
- Lattiassa sähkövastus
- Parivuode pitkittäin
- Korkeus 275 cm
- Pituus 673 cm
- Omapaino 2820 kg
- Kokonaispaino 3500 kg
- HALUTTU BURSTNERIN 660 NEXXO!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.5.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 85 kw / 116 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2820 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI