Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 39 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö käytännöllistä matkailuvaunua, joka sopii kuin nenä päähän niin kesä- kuin talvikäyttöön? Tässä Cabby 620+ -mallissa on kaikki tarvittava ja vähän päälle! Talvilämmin vaunu erillisvuoteilla ja ALDE-nestekiertolämmitys pitävät sinut lämpimänä ympäri vuoden. Lattialämmitys ja lämminvesiboileri tekevät arjesta mukavaa, ja jääkaappi sekä pakastelokero pitävät eväät kylminä. Nukkumapaikkoja löytyy jopa neljälle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | WRX-768 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 28.3.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | 620+ |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TALVILÄMMIN CABBY ERILLISVUOTEILLA!!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähköpatruuna
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Pakastelokero
- Pesuallas
- Stereot
- Erillisvuoteet
- Pöytäryhmä josta pedattavissa vuode jopa kahdelle
- Nukkumapaikat: jopa 4:lle
- Pituus: 748 cm
- Leveys: 252 cm
- Omamassa: 1300 kg
- Kokonaismassa: 1500 kg
- Keskuslämmitys
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.5.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.5.2008 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1500 kg |
| Omapaino | 1300 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy