Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DEK-126 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 29.4.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | 164L |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi)
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Edessä kiinteä parivuode
- Takana Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- 2 x erilliset sähköpatterit
- TV-antenni
- TV (ei tue HD- lähetyksiä)
- Aurinkopaneeli
- 1 x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus 611cm
- Leveys 213cm
- Kokonaismassa 1050kg
- Omamassa 811kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.10.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.10.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1050 kg |
| Omapaino | 811 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy