Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | SOA-568 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 12.8.2024 |
| Ajomäärä | 94000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | A 361 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- SIISTI HYVIN VARUSTELTU VALOISA ALKOVI KOHTUU KILSOILLA ALLE 7M KOKOLUOKKAAN!!
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Siisti valoisa alkovi kohtuu kilsoilla
- Jakohihna vaihdettu 03/2025
- Trumatic ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähköinen lattian mukavuuslämmitys
- Asuinosan ilmastointi
- Rekisteröity 6:lle
- Nukkumapaikat 6:lle
- TV-Antenni
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ohjaamon pimennysverhot
- Ohjaamon ilmastointi
- Vetokoukku (perävaunun massa ilman jarruja max 750 kg / jarrullisena max 2000 kg)
- Pyöräteline
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Navi / BT audio / BT hands free
- Ajo-osassa sähkötoimiset ikkunat ja -peilit
- Vakionopeussäädin
- Pituus 663 cm
- Leveys 233 cm
- Korkeus 3100 cm
- Omamassa 2951 kg
- Kokonaismassa 3495 kg
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.8.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.8.2018 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2951 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy