Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 25 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Carado T 135 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuille! Tämä käytännöllinen menopeli on varustettu aurinkokennolla, joka pitää virran päällä missä tahansa. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista lastenleikkiä, ja ohjaamon ilmastointi pitää huolen, että matkanteko sujuu mukavasti helteilläkin. Kääntyvät kapteenin penkit ja parivuode takaavat, että leirintäalueella on mukava rentoutua. Älä missaa tätä Carado T 135 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | SKB-930 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 9.4.2026 |
| Ajomäärä | 103000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 135 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Suomi-auto
- Huoltokirja, viimeisin 04/2025, 95tkm (mm jakohihna)
- Markiisi
- Vakionopeudensäädin
- Aurinkokenno
- Lohkolämmitin
- Trumatic lämmitys kaasulla ja sähköllä
- Led lisävalo edessä
- Pyöräteline
- Sähkörappu
- kolmen polttimen liesi
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Parivuode takana pitkittäin
- TV teline
- Kääntyvät kapteenin penkit
- Ohjaamon ilmastointi
- Yhdet renkaat (kesät)
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Pituus: n. 623 cm
- Leveys: n. 233 cm
- Korkeus: n. 291 cm
- Omamassa: 2705 kg
- Kokonaismassa: 3495 kg
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 9.6.2010 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.6.2010 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2705 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy