Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Carado T348 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Tämä vähän ajettu menopeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä: vakionopeudensäädin pitää huolen, että matka taittuu tasaisesti, ja ohjaamon ilmastointi viilentää kuumina kesäpäivinä. Multimediasoitin peruutuskameralla tekee pysäköinnistä lastenleikkiä. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Tämä auto on laatutarkastettu ja valmiina viemään sinut uusiin maisemiin. Jos tämä Carado T348 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NLL-320 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 2.4.2025 |
| Ajomäärä | 42000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T348 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km tai 2 vuotta / 40000km )
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Suomiauto
- Huoltomuistio
- 2x renkaat + 2x aluvanteet
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Sähköikkunat ja -peilit
- Kääntyvät Pilot-istuimet ohjaamossa
- Lisävalot
- Ruokaryhmä kahden istuttavalla sohvalla, sekä isolla sivusohvalla
- Manuaalinen laskuvuode ruokaryhmän päällä
- Truma sähköllä ja kaasulla
- L-Keittiö
- Pesuallas
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Ranskalainen parivuode takana
- Asuinosan ilmastointilaite
- Televisio ja TV-antenni
- Kasetti WC
- Suihku
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Asuinosan matto
- Hyttysovi
- Kotelomarkiisi
- Sähkörappu
- Pyöräteline
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek 5:lle
- Makuupaikat 4:lle
- Pituus n. 680cm
- Leveys n. 232cm
- Korkeus n. 300cm
- Omamassa 2899kg
- Kokonaismassa 3500kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.2.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.2.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2899 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy