Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | TZO-999 |
| Vuosimalli | 2010 |
| Viimeisin katsastus | 13.10.2025 |
| Ajomäärä | 116000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | CHIC C LINE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Antti Oittinen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- KOSTEUSMITATTU KIITETTÄVIN ARVOSANOIN (5/26)!
- Aj. 116 tkm
- Ilmastointi
- Huoltokirja
- Peruutuskamera
- Polttoainekäyttöinen lisälämmitin
- Multimedialaite navigoinnilla
- Vakionopeussäädin
- Pilot istuimet edessä
- Alaslaskettava vuode ohjaamon päällä
- Pöytäryhmä
- Trumatic lämmitys
- Hyttysverkko-ovi
- Lautasantenni
- Tv x kaksi kappaletta (toinen ei tue hd lähetyksiä)
- L-keittiö
- Liesituuletin
- Liesi
- Iso jääkaappi pakastin
- Iso hengarikaappi
- Iso Wc suikutilat
- Generaattori Dometic TEC29EV
- Kaasupullonvaihtaja
- Kaasun ulosotto
- Sähköporras
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 625 cm
- Leveys 234 cm
- Omamassa 3120 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Tuotu käytettynä Saksasta
- TODELLA HALUTTU MAJESTEETTINEN INTEGROITU CARTHAGO!B-KORTILLINEN
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 2.7.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.11.2010 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 4250 kg |
| Omapaino | 3120 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI