Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 81 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin? Tässä se on – Boxer VAN 510 -mallin Casa Car! Tämä keltainen piristysruiske on juuri katsastettu ja valmiina viemään sinut ja viisi ystävääsi minne ikinä haluat. Mukavuudesta huolehtii Webasto-lisälämmitin ja ilmastointi ohjaamossa. Ja kun ilta hämärtyy, lisäpitkät valaisevat tien. Vetokoukulla vedät jopa 2000 kg, joten vene tai kärry kulkee mukana vaivatta. Älä missaa tätä Casa Car Boxer VAN 510 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | HMF-667 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 30.3.2026 |
| Ajomäärä | 183000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Keltainen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Boxer VAN 510 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- LÖYTÖ! - Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- IKÄISEKSEEN ASIALLINEN JA SUOSITTU CASA CAR RETKEILYAUTO PIRTEÄLLÄ VÄRILLÄ!!
- Jakohihna + vesipumppu vaihdettu 1/2024 ajomäärässä 177tkm ja viimeksi öljyt vaihdettu 4/2025 ajomäärässä 182tkm
- WEBASTO ilmalämmitys dieselillä
- Kaasuliesi ja jääkaappi sekä pesuallas
- Pöytäryhmä jonka istuimista pedattavissa nukkumapaikat kahdelle
- Kasetti WC takana
- Kaasupullokotelo kahdelle 11 kg pullolle
- Astinlaudat
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin WEBASTO kellolaitteella
- Ilmastointi ohjaamossa
- Äänentoistojärjestelmä Radio / CD-soitin
- Istuinlämmitys kuljettajalle
- Lisäpitkät ja valorauta edessä
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Kahdet renkaat vanteineen (talveksi NASTAT)
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa max 2000 kg!)
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Rekisteröity: 6:lle
- Pituus: 510 cm
- Leveys: 203 cm
- Omamassa: 2520 kg
- Kokonaismassa: 3300 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.1.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 10.1.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2170 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2520 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy