Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on matkailuauto, joka vie reissusi uudelle tasolle! Challenger VANS V217 VIP on vähän ajettu ja täynnä kesäseikkailuihin sopivia ominaisuuksia. Ohjaamoilmastointi pitää viileänä, ja Webasto-lämmitin varmistaa mukavuuden viileämpinäkin iltoina. Aurinkopaneelit ja markiisi tekevät leiriytymisestä helppoa, ja pyöräteline sekä vetokoukku tarjoavat mahdollisuuden ottaa mukaan niin fillarit kuin peräkärrytkin. Kääntyvät etuistuimet ja takana pitkittäin olevat erillisvuoteet tekevät tästä matkakodista täydellisen. Jos tämä Challenger VANS V217 VIP voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NOE-156 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 10.4.2025 |
| Ajomäärä | 50000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | VANS V217 VIP |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 262 l / 100 km |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Kääntyvät etuistuimet
- Ohjaamoilmastointi
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Webasto lämmitin
- Takana erillisvuoteet pitkittäin
- Pöytäryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi/pakastin
- WC
- Suihku
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Pyöräteline
- Vetokoukku
- 1 x vanteet ja kumit
- Nukkumapaikat 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Tuotu Saksasta 4/2025
- Pituus 637cm
- Leveys 205cm
- Kokonaismassa 3500kg
- Omamassa 2903kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.4.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 23.3.2022 |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 10 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2903 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI