Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs C'go -matkailuvaunu tarjoaa mukavan ja käytännöllisen ratkaisun perheille, jotka arvostavat tilaa ja toimivuutta. Tämä kevytvetoinen perhemalli on varustettu Trumatic-ilmakiertolämmityksellä, joka toimii sekä kaasulla että sähköllä, sekä sähköpatruunalla ja lämminvesivaraajalla. Makuupaikkoja on jopa kuudelle, ja vaunusta löytyy poikittainen parivuode sekä kaksikerrosvuode. Sivukeittiö, kaasuliesi ja iso jääkaappi pakastelokerolla tekevät ruoanlaitosta helppoa. Aurinkopaneeli ja kaasun ulosotto lisäävät vaunun omavaraisuutta. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DRI-392 |
| Vuosimalli | 2023 |
| Viimeisin katsastus | 7.4.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | C'go |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- KEVYTVETOINEN PERHEMALLI SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Trumatic -ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Sähköpatruuna
- Lämminvesivaraaja
- Makuupaikat jopa kuudelle
- Poikittainen parivuode aisan päässä
- Kaksikerrosvuode takana poikittain
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä mihin mahdollista pedata lisävuode
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Iso jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC suihkulattialla
- TV- antenni- ja teline
- kWh- mittari
- Aurinkopaneeli
- Kaasun ulosotto
- Sähkön ulosotto
- Kesärenkaat 14" teräsvanteilla
- Termomatot
- Kitkavetopää
- Pituus: 714 cm
- Leveys: 233 cm
- Korkeus: 261 + TV- antenni
- Omamassa: 1166 kg
- Kokonaismassa: 1360 kg
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 30.8.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 30.8.2023 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1360 kg |
| Omapaino | 1166 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy