Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 41 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Dethleffs C'Joy -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä Ruotsista tuotu vaunu on laatutarkastettu ja juuri katsastettu, joten voit lähteä matkaan huoletta. Parivuode edessä ja pöytäryhmästä muuntuva lisävuode tarjoavat mukavat unet koko perheelle. Jääkaappi, liesi ja WC tekevät retkestäsi sujuvan, ja Trumatic-lämmitys pitää huolen mukavuudesta viileämmilläkin keleillä. Sopii täydellisesti kevyempään painoluokkaan. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DTC-816 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 31.3.2026 |
| Ajomäärä | 12 km |
| Malli | C'Joy |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Juha Kaunismäki
Vastuumyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Parivuode poikittain edessä
- Pöytä ryhmä josta saa vuoteen
- Jääkaappi
- WC
- Liesi
- Trumatic lämmitys sähkö/kaasu
- Henkari kaappi
- Tukijalat
- Hyttys ovi
- Tuontimaa Ruotsi
- Pituus 617 cm
- Korkeus 261 cm
- Omapaino 968 kg
- Kokonaispaino 1300 kg
- DETHLEFFS SOPIVAAN PAINO LUOKKAAN!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.10.2023 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 6.8.2020 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1300 kg |
| Omapaino | 968 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI