Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | RXN-596 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 4.6.2024 |
| Ajomäärä | 112000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | ESPRIT I 7150 Eighty Eight |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Veeti Pölönen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HUIPPUVARUSTEET!
- Aj. 112 tkm
- Automaattivaihteet
- Jakohihna vaihdettu 2/2025
- Ohjaamossa automaattinen ilmastointi
- Multimedialaite navigoinnilla ja peruutuskameralla
- Vakionopeudensäädin
- Sähköpeilit
- Kuskin puolella sähkölasi
- Pimennysverhot ohjaamossa
- Pilot-istuimet
- L-mallinen tilava pöytäryhmä vaalealla nahkasisustalla
- Alaslaskupeti kahdelle ohjaamon päällä
- Invertteri 2000W
- Ikkunallinen hyttysverkko-ovi
- ALDE -nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Design-keittiö
- Kolmen polttimen liesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi pakastimella
- Uuni
- Tv (Ei tue mahdollisesti HD-lähetyksiä)
- Ilmastointi asunto-osassa
- Erilliset suihku ja wc
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- Iso takatalli molemminpuolisilla ovilla
- Aurinkopaneelit
- Antenni
- Kattokaiteet
- Polkupyöräteline
- Tankkipullo
- Kaasupullonvaihtaja
- 2x renkaat
- 2x alumiinivanteet
- LED- päiväajovalot
- Nukkumapaikat 4:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 760 cm
- Leveys 233 cm
- Korkeus 298 cm
- Omamassa 3 925 kg
- Kokonaismassa 4 500 kg
- (Auto tuotu 2025 Saksasta)
- TODELLA HIENO JA TILAVA INTEGROITU DETHLEFFS!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 13.6.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.5.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 1750 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 130 kw / 177 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 4500 kg |
| Omapaino | 3925 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI