Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 7 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs Fortero T 5975 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä kompakti puoli-integroitu malli on rekisteröity neljälle ja tarjoaa nukkumapaikat kahdelle. Kesäajoon sopivat ohjaamon ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät matkanteosta miellyttävää. Varusteluun kuuluu myös moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin Webasto ja kahdet renkaat, joista talveksi nastat. Jos tämä Fortero T 5975 -mallin Dethleffs voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | LYY-457 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 27.6.2025 |
| Ajomäärä | 167000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Fortero T 5975 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- HYVIN HUOLLETTU KOMPAKTI PUOLI-INTEGROITU DETHLEFFS SOPUISAAN HINTALUOKKAAN!!
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Kääntö WC suihkulla
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeussäädin
- Huoltokirja
- Moottorin polttoainekäyttöinen lisälämmitin "WEBASTO"
- 2x renkaat (talveksi NASTAT)
- Äänentoistojärjestelmä Radio/CD-soitin
- Puoli-integroitu
- Pysäköintikamera
- Rekisteröity käytettynä Saksasta Suomeen 11/2009
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.11.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 9.6.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 1000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2650 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy