Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 44 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Dethleffs Globebus T 002, joka on kuin tehty kesäseikkailuja varten! Tämä näppärän kokoinen matkailuauto kulkee alle kuuden metrin pituudellaan ketterästi niin kaupungissa kuin maantielläkin. Vetokoukku mahdollistaa kärryn tai vaunun vetämisen, joten voit ottaa vaikka pyörät mukaan reissuun. Kattoluukku tuo valoa ja raikkautta sisätiloihin, ja parivuode takaa makoisat unet. Dieselmoottori pitää huolen siitä, että matka taittuu taloudellisesti. Jos tämä punakeulainen Detskusi voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CZR-963 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 8.8.2025 |
| Ajomäärä | 147000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Globebus T 002 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄYTTÄVÄ PUNAKEULAINEN DETSKU NÄPPÄRÄÄN KOKOLUOKKAAN!!
- Vetokoukku
- Puoli-integroitu
- Trumatic
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Markiisi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Suihku
- Kattoluukku
- Pyöräteline
- Sähköpatruuna
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 598 cm
- Omamassa: 2795 kg
- Kokonaismassa: 3495 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.6.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 21.6.2007 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2795 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy