Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä sinulle matkailuauto, joka tekee kesästäsi unohtumattoman! Dethleffs GLOBEBUS -mallin Dethleffs on sininen kaunotar, joka on varusteltu kuin unelma. Takana kiinteä parivuode ja kääntyvät etuistuimet takaavat mukavat unet ja rennot hetket. Sivukeittiöstä löytyy kaikki tarpeellinen, ja Trumatic-lämmitys pitää huolen, että tarkenet viileämmilläkin keleillä. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta nautinnollista. Kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis mihin tahansa seikkailuun. Älä missaa tätä Dethleffs GLOBEBUS löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KNO-531 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 23.4.2025 |
| Ajomäärä | 133000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Sininen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | GLOBEBUS |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Moottorinlämmitin ja sisäpistoke
- Huoltokirja (jakohihna 06/2024 124tkm kohdalla)
- 2 x renkaat
- Takana kiinteä parivuode poikittain
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Markiisi
- PP-teline 3:lle
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Tuonti-auto, tuontimaa Saksa (2016)
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Pituus 633cm
- Leveys 215cm
- Kokonaismassa 3499kg
- Omamassa 2665kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 24.3.2016 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2015 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2665 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy