Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Dethleffs Just T7052 DBM/EB on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja tilaa kesän seikkailuihin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on varustettu Citroen 2,2 140hv -moottorilla, joka mahdollistaa sujuvan matkanteon. Valkoinen ulkoväri tuo raikkautta ja tyylikkyyttä matkailuauton ulkonäköön. Dieselmoottori tarjoaa taloudellisuutta pitkillekin matkoille. Tämä matkailuauto on erinomainen valinta niille, jotka arvostavat käytännöllisyyttä ja tilavuutta. Jos tämä Dethleffs Just T7052 DBM/EB voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | RUR-327 |
| Vuosimalli | 2021 |
| Viimeisin katsastus | 15.10.2025 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Just T7052 EB |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 12 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltokirja, viimeisin 06/25
- 1 omistaja
- Suomiauto
- Markiisi
- Sähkörappu
- Astinlaudat
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Radio
- Peruutuskamera
- Webasto kauko-ohjauksella
- Kääntyvät etuistuimet
- Aurinkopaneeli
- TV-Antenni
- TV-Teline
- Asuinosan ilmastointi
- Lämmitetty harmaavesisäiliö
- Trumatic sähköllä ja kaasulla
- Erillisvuoteet
- Laskuvuode
- Suihku
- Kasetti WC
- Tupla-akut
- Invertteri
- Liesi
- Pakastelokero
- Jääkaappi
- Pöytäryhmä
- rek. 5
- 2 x renkaat
- Makuupaikat 4-5
- Pituus 741 cm
- Leveys 233 cm
- Korkeus 294 cm + Ilmastointi
- Omamassa 2880 kg
- Kokonaismassa 3499 kg
- B-Kortti
- Puoli-integroitu
- Trumatic
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 15.10.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 15.10.2021 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2179 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 314 g / km |
| Kokonaismassa | 3499 kg |
| Omapaino | 2880 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy