Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin? Dethleffs T6244 tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä reissuille. Tässä Suomessa rekisteröidyssä menopelissä on ALDE-nestekiertoinen lämmitys, joten yöt sujuvat mukavasti lämpimässä. Matkailuauto on varustettu peruutuskameralla ja polkupyörätelineellä, joten liikkuminen ja pyöräretket sujuvat kuin tanssi. Kahdet renkaat takaavat, että olet valmis mihin tahansa sääolosuhteisiin. Jos tämä Dethleffs T6244 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JGB-925 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 4.6.2025 |
| Ajomäärä | 142000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T6244 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 142tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja
- Radio
- Peruutuskamera
- Pilot-istuimet edessä
- ALDE- nestekiertoinenlämmitys
- Pöytäryhmä
- Liesi
- Iso jääkaappi/pakastin
- Parivuode
- Wc
- Suihku
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 2xrenkaat+vanteet
- Nukkumapaikat 3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 640 cm
- Leveys 231 cm
- Omamassa 2940 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- RENAULT ALUSTAINEN MATKAILU AUTO VÄKEVÄLLÄ 3.0DCI KETJUKONEELLA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 7.2.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.2.2005 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2950 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 100 kw / 136 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2940 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI