Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | GJR-856 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 23.9.2025 |
| Ajomäärä | 141000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | TS 6249 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 141tkm
- Huoltokirja
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Pesuallas
- Trumatic-lämmitys
- Pimennysverhot
- Parivuode
- WC
- Suihku
- Henkarikaappi
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- Vetokoukku
- Rekisteröity 4:lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus: 618cm
- Leveys: 224cm
- Korkeus: 281cm
- Omamassa: 2685kg
- Kokonaismassa: 3400kg
- Tuotu käytettynä Saksasta 2011
- Kaksikilpinen, vakuutusyhtiön lunastama 2020
- Siisti peli hyvään hintaluokkaan!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 3.3.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.7.2005 |
| Kuutiotilavuus | 2286 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3400 kg |
| Omapaino | 2685 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI