Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 30 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Fendt BIANCO -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä näppärä pikkuvaunu kulkee kepeästi mukana, ja sen varustelu on kohdillaan: Trumatic-lämmitys ja lattialämmitys pitävät huolen, että tarkenet viileämpinäkin iltoina. Lämminvesiboileri, jääkaappi ja liesi tekevät leirielämästä mukavaa, ja parivuode tarjoaa makoisat unet. Nukkumapaikkoja on jopa kolmelle, joten koko perhe mahtuu mukaan. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DFI-351 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 1.12.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | Valkoinen |
| Malli | BIANCO |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tommi Kataja
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Trumatic
- Lattialämmitys
- Lämminvesiboileri
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Kasettiverhot
- Liesi
- Pakastelokero
- Parivuode
- Pesuallas
- Stereot
- Sähköpatruuna
- Kaasunulosotto
- Tukijalat
- Nukkumapaikat: jopa 3:lle
- Pituus: 602 cm
- Leveys: 232 cm
- Korkeus: 263 cm
- Omamassa: 1064 kg
- Kokonaismassa: 1300 kg
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 25.9.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 25.9.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1300 kg |
| Omapaino | 1064 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy