Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DRJ-551 |
| Vuosimalli | 2022 |
| Viimeisin katsastus | 3.8.2024 |
| Ajomäärä | 1 km |
| Malli | SAPHIR |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi tai 2 vuotta)
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Erillisvuoteet
- Markiisi Pussi (thule)
- U-ryhmä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Mikro
- Kasetti WC
- Suihku
- Lattialämmitys
- PP-teline 2 lle pyörälle thule
- TV-antenni
- Aluvanteet
- Nukkumapaikat 2-4lle
- Lattiamatot asunto-osassa
- Tukijalat
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.5.2022 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.5.2022 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 2200 kg |
| Omapaino | 1804 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy