Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WMB-510 |
| Vuosimalli | 2005 |
| Viimeisin katsastus | 27.5.2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | 500 |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- 1-omistaja
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Edessä saarekevuode
- U-ryhmä takana
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Sähköinen Lattialämmitys
- 1 x renkaat
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Pituus 710 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 1300 kg
- Omamassa 1025 kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.7.2005 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 28.7.2005 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1300 kg |
| Omapaino | 1025 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy