Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 67 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Hobby T 500 GESC VAN Exclusive, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä käytännöllinen matkailuauto tarjoaa mukavat erillisvuoteet takana, ja se on rekisteröity neljälle, joten kaveritkin mahtuvat mukaan. Ilmastointi ohjaamossa pitää viileänä, ja vakionopeussäädin tekee pitkistä matkoista leppoisia. Kirsikkana kakun päällä ovat kahdet renkaat, jotka varmistavat, että olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | FIV-231 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 13.6.2025 |
| Ajomäärä | 224000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | T 500 GESC VAN Exclusive |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ERILLISVUOTEINEN HOBBY SOPUHINTAAN!!
- Trumatic kaasulla ja sähköllä
- Peruutuskamera
- Sähkörappu
- Markiisi
- Huoltokirja
- Erillisvuoteet takana
- TV-antenni
- TV-teline
- Kasettiverhot ohjaamossa
- Vakionopeussäädin
- Ilmastointi ohjaamossa
- Sähkötoimiset ohjaamon sivuikkunat ja -peilit
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 675 cm
- Leveys 216 cm
- Korkeus 271 cm
- Omamassa noin 2900 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- Puoli-integroitu
- Saa ajaa B-kortilla
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.7.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 11.7.2008 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2869 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy