Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 37 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hymer Exsis-I 414 on käytetty matkailuauto, joka tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä arjen ja lomien tarpeisiin. Tämä vähän ajettu ajoneuvo on rekisteröity neljälle ja siinä on makuupaikat neljälle, mikä tekee siitä ihanteellisen perheille tai ystäväporukoille. Kesäajoon sopivat ominaisuudet, kuten automaattinen ohjaamoilmastointi, pitävät matkustamon miellyttävän viileänä. Ajoneuvon vähäpäästöisyys tekee siitä ympäristöystävällisen valinnan. Jos tämä Exsis-I 414 -mallin Hymer voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | KVV-636 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 1.7.2024 |
| Ajomäärä | 40000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Exsis-I 414 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- NÄPPÄRÄ HYMERIN TILAIHME KOHTUU NAFTILLA AJOMÄÄRÄLLÄ!!
- Huollettu sekä jakohihna vaihdettu 10/2025 ajomäärässä 39tkm
- Trumatic ilmakeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- Markiisi
- Multimedialaite peruutuskameralla ja navilla
- Automaattinen ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Takana koko auton levyinen parivuode
- Sivukeittiö
- Liesi
- Iso jääkaappi/ pakastinlokero
- Uuni
- Kasetti WC/ suihku
- Edessä pöytäryhmä
- Edessä alaslaskeva vuode
- Rekisteröity 4:lle
- Makuupaikat 4:lle
- Pituus 599 cm
- Saa ajaa B-kortilla
- Integroitu
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.7.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 4.10.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 109 kw / 148 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2886 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy