Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 6 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Hymer Free 602 VAN on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä jokaiseen reissuun. Poikittainen parivuode takana takaa hyvät unet, ja sivukeittiössä valmistat herkut kahdella polttimolla. Trumatic 6 E -ilmakiertolämmitys ja lämminvesivaraaja pitävät huolen mukavuudesta säällä kuin säällä. Multimediasoitin peruutuskameralla ja navigoinnilla tekee matkasta sujuvaa, ja ohjaamoilmastointi viilentää kesähelteillä. Jos tämä Hymer Free 602 VAN voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | XPK-697 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 19.8.2025 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Free 602 VAN |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 46 tkm
- Suomi- auto
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 04/2024
- Rekisteröity neljälle
- Saa ajaa B- kortilla
- Poikittainen parivuode takana
- Iso Trumatic 6 E ilmakiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi kahdella polttimolla
- Kompressorijääkaappi 12V pakastelokerolla
- Kasetti WC ja bidé- suihku - mahdollisuus käyttää ulkosuihkuna
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Multimediasoitin peruutuskameralla ja navilla
- Ohjaamon kasettiverhot
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Sähkökäyttöiset sivupeilit- ja lasit
- Ajotietokone
- Keskuslukko
- Ohjaamomatto
- Asunto-osan ilmastointilaite
- Aurinkopaneeli
- TV- antenni ja TV
- Siniaaltoinvertteri 350W
- Markiisi
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Sähkörappu
- Hyttysverkko sivuliukuovessa
- Irrotettava vetokoukku - jarrullinen vetomassa on 2500 kg
- Kesärenkaat 16" aluvanteilla
- Pituus: 600 cm + polkupyöräteline
- Leveys: 205 cm
- Korkeus: 250 cm
- Omamassa: 2921 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Retkeilyauto
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.3.2021 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.3.2020 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2921 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy