Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WXB-750 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 8.3.2024 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Väri | valkoinen |
| Malli | Ametist |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Lauri Lukkari
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- IKÄISEKSEEN SIISTIKUNTOINEN KABE PERINTEISELLÄ POHJARATKAISULLA YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!!
- Matkailuvaunuun mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi)
- ALDE nestekeskuslämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- U-mallinen sohvaryhmä / pöytäryhmä edessä johon pedattavissa vuode jopa kahdelle
- Henkarikaappi
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Tilavat säilytysratkaisut
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Mikro
- Kiinteä ranskalaismallinen parivuode pitkittäin takana vasemmalla
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku takana oikealla
- Pyyhekuivain
- TV (ei tue HD-lähetyksiä!)
- TV -antenni
- Nukkumapaikat jopa 4:lle
- Pituus 730 cm
- Leveys 250 cm
- Korkeus 264 cm + TV-antenni
- Omamassa 1300 kg
- Kokonaismassa 1600 kg
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.4.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.4.2011 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1300 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy