Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WHH-889 |
| Vuosimalli | 2003 |
| Viimeisin katsastus | 16.7.2018 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | Safir |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Toni Rask
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus kuluttaja-asiakkaille. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ALDE-nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- Erillisvuoteet takana
- U-ryhmä edessä
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- TV-antenni
- Kwh-mittari
- Radio
- 1 x renkaat
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Pituus 750cm
- Leveys 250cm
- Kokonaismassa 1600kg
- Omamassa 1280kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.8.2003 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.8.2003 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1280 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy