Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | DDV-998 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 8.9.2023 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | SMARAGD |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- ERILLISVUOTEET!
- Pöytäryhmä edessä
- Hyttysverkko-ovi
- ALDE- nestekeskuslämmitys sähköllä ja kaasulla
- ALDE- nestekiertoinen lattialämmitys
- Keittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi pakastin
- Wc ja suihkutilat keskellä
- Ilmastointilaite
- Erillisvuoteet vaunun perällä
- KWH- mittari
- Sähkön ulosotto
- Mover
- 1 x alumiinivanteet
- 2 x renkaat
- Kaasupullonvaihtaja
- Kitkavetopää
- AL-KO alusta
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus 757 cm
- Leveys 230 cm
- Omamassa 1405 kg
- Kokonaismassa 1700 kg
- HUIPPUVARUSTELTU KABEN VAUNU!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 12.5.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.5.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1405 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI