Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 14 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
KABE Travel Master Classic 740 LGB ALDE on matkailuauto, joka vie lomailun uudelle tasolle. Tässä upeassa uutuudessa on kaikki, mitä tarvitset mukavaan reissuun – ja vähän enemmänkin. ALDE-lämmitysjärjestelmä pitää sinut lämpimänä talvikeleillä, kun taas ilmastointi viilentää kesähelteillä. Keittiö on varustettu L-mallin mukavuuksilla, ja takatalliin mahtuu kaikki tarpeellinen. Multimedialaite PIONEER tuo musiikin ja navigoinnin käden ulottuville. Jos tämä KABE Travel Master Classic 740 LGB ALDE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MC69079 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Travel Master Classic 740 LGB ALDE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- UPEA UUSI 2026 KABE CLASSIC FIATIN ALUSTALLA JA AUTOMAATTIVAIHTEISTOLLA!!
- KABE = EHTA TALVIAUTO ALDE-LÄMMITYKSELLÄ SOPII YMPÄRIVUOTISEEN KÄYTTÖÖN!
- Uusi rekisteröimätön matkailuauto heti toimitukseen!
- ALV-vähennyskelpoinen
- ALDE nestekiertolämmitys kaasulla ja sähköllä
- ALDE nestekiertoinen lattialämmitys
- ALDE lämmönvaihdin
- ALDE ohjaamon lämpömatto
- Talvipaketti
- Pöytäryhmä edessä ja kääntyvät Pilot kapteeninpenkit ohjaamossa
- Harmaa kangasverhoilu TULSA pöytäryhmän istuimissa
- Nahkaverhoilu tummanruskea ohjaamon istuimissa
- L-mallin keittiö pesualtaalla ja kaasuliedellä keskellä vasemmalla
- Jääkaappi ja pakastinlokero keittiön yhteydessä
- Yhdistetty kasetti WC ja suihku keskellä oikealla
- Takana erillisvuoteet pitkittäin
- Vuoteiden kierrejousipatjat ja paksut sijauspatjat
- Ohjaamon PLISE pimennysvekkiverhot
- Iso takatalli molemmin puolin autoa avattavilla luukuilla
- Astinlaudat ohjaamoon
- Kattokaiteet
- Kaasupullokotelo kahdelle 11kg pullolle
- Multimedialaite PIONEER ohjaamossa kosketusvärinäytöllä (sis. mm. Peruutuskameran ja Bluetooth yhteyden)
- Automaattivaihteisto 8-vaihteinen
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin mukautuva / adaptiivinen
- Monitoimiohjauspyörä nahkaverhoiltu
- Sähkökäyttöiset sivuikkunat ja -peilit ohjaamossa
- Continental M+S renkaat ympärivuotiseen käyttöön
- Rekisteröity: 4:lle
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Kokonaispituus: noin 741 cm
- Kokonaisleveys: noin 235 cm
- Kokonaiskorkeus: noin 284 cm
- Omamassa: noin 3200 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- TÄMÄN AUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 117200 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET KABE:
- SKYVIEW KATTOIKKUNA EDESSÄ 2109 €
- ALUMIINIVANTEET 16" 1768 €
- ALDE LÄMMÖNVAIHDIN 1416 €
- ALDE LÄMPÖMATTO OHJAAMOON 987 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET FIAT:
- FIAT TURVALLISUUSPAKETTI 2372 € (sis. mukautuva/adaptiivinen vakionopeudensäädin, väsymysvaroitin, ajovalojen avustaja, liikennemerkkien tunnistus, sade- ja hämäräavustin, kaistavahti, älykäs nopeusavustin ja automaattinen hätäjarrutus)
- TÄMÄN MATKAILUAUTON KOKONAISHINTA TEHDASLISÄVARUSTEINEEN ON 125852 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET KABE MATKAILUAUTOT JA -VAUNUT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
- Alde
- Nestekiertolämmitys
- Keskuslämmitys
- Sähköpatruuna
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3116 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI