Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 3 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Karmann DEXTER 560 4X4 -matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset unohtumattomiin kesäreissuihin! Neliveto vie sinut vaivatta haastavampaankin maastoon, ja ohjaamon ilmastointi pitää sinut viileänä helteillä. Vakionopeudensäädin tekee pitkistä matkoista leppoisaa ajelua. Mukana on myös vetokoukku, joten voit napata kärryn tai veneen mukaan. Polttoainetoiminen lisälämmitin ja moottorinlämmitin takaavat, että olet valmis seikkailuun säässä kuin säässä. Älä missaa tätä Karmann DEXTER 560 4X4 löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | VZT-733 |
| Vuosimalli | 2020 |
| Viimeisin katsastus | 18.6.2024 |
| Ajomäärä | 110000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | DEXTER 560 4X4 |
| Vetotapa | Neliveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Polttoaineen kulutus kaupungissa | 11 l / 100 km |
| Yhdistetty polttoaineen kulutus | 10 l / 100 km |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Sami Mikkanen
Automyyjä, hyötyajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km tai 2 vuotta / 40000 km)
- Huoltohistoria, viimeisin huolto tehty 08/25 106tkm kohdalla sis. jakopää
- Polttoainetoiminen lisälämmitin kellolla
- Moottorinlämmitin + ylläpitolaturi + sisähaara
- Peruutuskamera
- Ohjaamon ilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- Vetokoukku
- Markiisi
- Kasetti WC
- Suihku
- Kompressorijääkaappi
- Pöytäryhmä
- Trumatic diesel lämmitin
- Kaasuliesi
- Asuinosan ilmastointi
- Tupla-akut
- Invertteri
- Aurinkopaneeli
- Sähkörappu
- Parivuode
- 2 x renkaat + 1 x erik.vanteet
- Rek. 4
- Makuupaikat kahdelle
- B-Kortti
- Pituus 598 cm
- Leveys 206 cm
- Korkeus 275 cm + Ilmastointi
- Omamassa 3110 kg
- Neliveto
- Kokonaismassa 3500 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.7.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.7.2020 |
| Kuutiotilavuus | 1995 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 125 kw / 170 hv |
| CO₂-päästöt | 225 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3110 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy