Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 9 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka tekee kesäreissuista yhtä juhlaa? Live Wave 700MEG -mallin Knaus on juuri se, mitä tarvitset! Tämä laadukas ja vähän ajettu diesel-kulkupeli tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä. Ohjaamon ilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät pitkistäkin matkoista leppoisia, ja multimedialaite navigoinnilla pitää huolen, ettet eksy reitiltä. Kääntyvät etuistuimet ja alaslaskuvuode takaavat, että leirielämä on yhtä nautintoa. Älä missaa tätä Knaus Live Wave 700MEG löytöä – ota pikimmiten yhteyttä!
Perustiedot
| Rekisterinumero | CMT-438 |
| Vuosimalli | 2019 |
| Viimeisin katsastus | 10.6.2025 |
| Ajomäärä | 45000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | Live Wave 700MEG |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 5 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 45tkm
- Suomi-auto
- Huoltokirja (jakohihna vaihdettu 2025)
- Sähkölasit
- Ilmastointi ohjaamossa
- Vakionopeudensäädin
- Multimedialaite navilla
- Peruutuskamera
- Kasettiverhot ohjaamossa
- Kääntyvät etu-istuimet
- ALDE nestekeskuslämmitys
- Lattiassa sähkövastus
- Alaslaskuvuode
- Pöytäryhmä (lisävuode mahdollisuus)
- TV & TV-teline
- TV-antenni
- Korkea jääkaappi
- Pakastinlokero
- Pesuallas
- Liesi
- WC
- Suihku
- Erillisvuoteet matalalla
- Moottorinlämmitin
- Laskettava pyöräteline
- Kaasun ulosotto
- Automaattinen kaasupullonvaihtaja
- Markiisi
- Nukkumapaikat 4-5:lle
- Rekisteröity 5:lle
- Pituus: 751cm
- Leveys: 232cm
- Korkeus: 294cm
- Omamassa: 3020kg
- Kokonaismassa: 3500kg
- HYVIN VARUSTELTU ALDE AUTO KOHTUU KILOMETREILLÄ!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 20.6.2019 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.6.2019 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3020 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI