Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 26 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä olisi Knaus Südwind -mallin matkailuvaunu, joka on kuin tehty kesäreissuille! Vuoden 2015 malli tarjoaa lattialämmityksen, joka pitää varpaat lämpiminä viileinäkin iltoina. Takana on kaksi erillisvuodetta ja kerrossänky, joten nukkumatilaa riittää koko perheelle. Keittiössä on iso Dometic-jääkaappi ja 3-polttiminen kaasuliesi, joten kokkailu sujuu kuin kotona. Kattoluukku tuo valoa ja raikkautta sisätiloihin. Tämä vaunu on vähäpäästöinen, joten voit nauttia reissuista hyvällä omallatunnolla. Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DDP-401 |
| Vuosimalli | 2015 |
| Viimeisin katsastus | 11.7.2024 |
| Ajomäärä | 1000 km |
| Malli | SÜDWIND |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 5 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Niko Klemola
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Alde nestekiertoinen lämmitys + termostaatti
- Lattialämmitys
- 2x erillisvuodetta takana
- Kerrossänky (yläpeti)
- U-istuinryhmä (muunneltavissa vuoteeksi)
- Iso Dometic jääkaappi + pakastinlokero
- Dometic 3-polttiminen kaasuliesi kannella
- Liesituuletin
- Kasetti-WC
- Kattoluukku
- LT414 sähköpaneeli (12V/230V)
- Akkumittari
- TV (Kiano) + TV-teline
- Lasivitriini
- Tunnelmavalaistus LED
- Puulattia
- Verhot/kasettiverhot
- Pesuallas + peili
- Runsaasti kaappitilaa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 19.2.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 19.2.2015 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1700 kg |
| Omapaino | 1450 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy