Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 20 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Knaus SUN TI 650 SILVER LINE -matkailuauto, joka tarjoaa reissumiehen unelmat yhdessä paketissa! Tämä harmaa kaunotar on varustettu kahdella renkaalla, joten olet valmis kesän seikkailuihin. Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla pitää lämpötilan mukavana, ja markiisi tarjoaa varjoa kuumina päivinä. Kääntyvät etuistuimet ja sivusohva tekevät matkasta mukavaa, ja ohjaamoilmastointi pitää viileänä. Tämä käytännöllinen matkakumppani on laatutarkastettu ja valmiina uusiin seikkailuihin. Jos tämä Knaus SUN TI 650 SILVER LINE voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | BJI-356 |
| Vuosimalli | 2006 |
| Viimeisin katsastus | 18.6.2025 |
| Ajomäärä | 145000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Malli | SUN TI 650 SILVER LINE |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 145tkm
- Laatutarkastettu 3/2026(koeponnistus,latetarkastus,kosteusmittaus)
- Huoltokirja (viim. 2/2036 145tkm)
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivusohva
- Sivukeittiö
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Inventteri
- TV-antenni
- Kwh-mittari
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- 2 x renkaat 2 x vanteet
- Rekisteröity 4 :lle
- Nukkumapaikat 2-3 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 697cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2950 kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 26.9.2006 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.9.2006 |
| Vetopainot | 750 kg / 1600 kg |
| Kuutiotilavuus | 2460 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 84 kw / 114 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2950 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy