Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 15 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässäpä on Knaus TOURER VAN 500 MQ VANSATION, matkailuauto, joka vie kesäseikkailut uudelle tasolle! Tämä vähän ajettu kaunotar on varustettu automaattivaihteistolla ja adaptiivisella vakionopeudensäätimellä, joten matka taittuu kuin itsestään. LED-ajovalot valaisevat tietäsi, ja ohjaamon ilmastointi pitää olon viileänä helteillä. Polkupyöräteline Thule Lift ja markiisi tekevät retkistä entistä mukavampia. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JON-787 |
| Vuosimalli | 2025 |
| Ajomäärä | 3000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | TOURER VAN 500 MQ VANSATION |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltohistoria, viimeisin tehty 01/26 960km kohdalla
- Ajettu vain 3000km
- Ohjaamon Ilmastointi
- Multimedialaite navigoinnilla ja peruutuskameralla
- Automaattivaihteet
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Sähkölasit
- Pilot- istuimet edessä
- Pöytäryhmä
- Truma Diesel lämmitys
- Eristetty harmaavesisäiliö
- Tv- teline
- Kaasuliesi
- Kompressori jääkaappi
- Wc
- Suihku
- Henkarikaappi
- Parivuode poikittain
- Markiisi
- Polkupyöräteline Thule Lift
- Astinlaudat
- LED- ajovalot
- Iso takatalli molemminpuolisilla ovilla
- Sähköporras
- ISOFIX
- 1 x Renkaat
- Nukkumapaikat 2-3:lle
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 589 cm + Pyöräteline
- Leveys 225 cm
- Korkeus 295 cm
- Omamassa 2767 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- (Auto tuotu käytettynä Saksasta 2025)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.11.2025 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 26.8.2025 |
| Kuutiotilavuus | 1968 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 298 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2767 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy