Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | BJY-957 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 21.5.2026 |
| Ajomäärä | 64000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Liberty ti 652 |
| Vetotapa | Takaveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Jakobsson
Myyntipäällikkö FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Aj. 64 tkm
- 2-omisteinen
- Huoltohistoria, viimeisin huolto 5/2026 64 tkm
- Jakohihna vaihdettu 5/2026 64 tkm
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Parivuode takana
- Markiisi
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- L-keittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Ecomat 2000 lisälämmitin
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Radio CD-soitin
- Sähköikkunat
- 2 x renkaat
- Rekisteröity 2 :lle
- Nukkumapaikat 2:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- Pituus 672 cm
- Leveys 230 cm
- Kokonaismassa 3500 kg
- Omamassa 2842 kg
- Lattiamatot asunto-osassa
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 28.1.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 12.7.2007 |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 95 kw / 129 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2842 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy