Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 34 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä LMC MAESTRO -matkailuvaunussa on kaikki, mitä tarvitset kesän seikkailuihin! Parivuode ja kerrossänky takaavat mukavat unet 4-5 hengelle. Ilmastointi pitää viileyden kohdillaan helteillä, ja ALDE-nestekeskuslämmitys varmistaa mukavuuden viileämpinä iltoina. Kotelomarkiisi tuo varjoa ja suojaa auringolta, ja kahdet renkaat varmistavat, että olet valmis talvenkin tuloon. Tämä käytännöllinen paketti on kuin tehty kesäreissuille! Ota yhteyttä ja tule tutustumaan!
Perustiedot
| Rekisterinumero | DIF-194 |
| Vuosimalli | 2018 |
| Viimeisin katsastus | 9.9.2025 |
| Ajomäärä | 12 km |
| Malli | MAESTRO |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ VAUNU ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Parivuode
- WC
- Suihku
- Sohvaryhmä
- Mattosarja
- Liesi
- Pesuallas
- Ilmastointi
- 2 x TV-teline
- TV-antenni
- ALDE nestekeskuslämmitys
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Mikro
- Kerrossänky takana
- Kotelomarkiisi
- Pullonvaihtaja
- kWh-mittari
- 2 x renkaat (talveksi nastat)
- Nukkumapaikat 4-5:lle
- Pituus: 808cm
- Leveys: 252cm
- Korkeus:262cm
- Omamassa:1676kg
- Kokonaismassa 1900kg
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 22.1.2018 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 22.1.2018 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1900 kg |
| Omapaino | 1676 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI