Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 5 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka vie sinut kesän seikkailuihin? Lagan 263 -mallin Mc Louis on juuri sitä, mitä tarvitset! Tämä valkoinen kaunotar on varustettu Trumatic ilmakiertolämmityksellä ja keskuslämmityksellä, joten yöt sujuvat mukavasti. Aurinkopaneeli ja peruutuskamera tekevät reissusta sujuvaa, ja multimedialaitteella viihde on aina käden ulottuvilla. Pyöräteline ja markiisi tuovat lisäarvoa retkille. Tämä diesel-käyttöinen matkailuauto on vähäpäästöinen ja sopii B-kortilla ajettavaksi. Jos tämä Mc Louis Lagan 263 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | VSY-887 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 20.4.2026 |
| Ajomäärä | 156000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Lagan 263 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Huoltokirja
- Aurinkopaneeli
- Peruutuskamera
- Multimedialaite
- Markiisi
- Pyöräteline
- TV-antenni
- TV-teline
- Pituus 682 cm
- Leveys 235 cm
- Omamassa noin 2900 kg
- Kokonaismassa 3300 kg
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 29.4.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 29.4.2008 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2887 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy