Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 8 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Miller Michigan P 600 -mallin matkailuauto, joka on kuin tehty kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu ja sopuisan hintaluokan Miller tarjoaa mukavat oltavat tien päällä. Trumatic Combi -ilmakiertolämmitys pitää sisätilat miellyttävinä, ja L-mallin keittiössä valmistuu herkut kahdella kaasulieden polttimella. Parivuode takaa hyvät unet, ja markiisi tarjoaa varjoa kesäpäivinä. Kapteeninpenkit ja peruutuskamera tekevät ajamisesta sujuvaa. Jos tämä tyylikäs matkakumppani herätti kiinnostuksesi, ota yhteyttä ja lähde koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | ERI-663 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 5.8.2025 |
| Ajomäärä | 93000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Michigan P 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Waltteri Engman
Automyyjä FI
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- VÄHÄN AJETTU SOPUISAN HINTALUOKAN MILLER!!
- Trumatic Combi ilmakiertolämmitys sähköllä ja kaasulla
- Huoltokirja
- Jakopää ketjulla
- L-mallin keittiö 2x kaasulieden polttimolla
- Iso jääkaappi pakastinlokerolla
- Kasetti WC
- Suihku
- Parivuode takana
- Markiisi
- PP-Teline 2x pyörälle
- Kapteeninpenkit
- Multimedianäyttö
- Peruutuskamera
- Vakionopeudensäädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Nukkumapaikat: 2:lle
- Rekisteröity: 4:lle
- Pituus: 718 cm
- Leveys: 232 cm
- Omamassa: 2884 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Saa ajaa B-kortilla
- Puoli-integroitu
- Keskuslämmitys
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 17.7.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 17.7.2011 |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 74 kw / 101 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2884 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy