Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | TUY-462 |
| Vuosimalli | 2009 |
| Viimeisin katsastus | 11.9.2025 |
| Ajomäärä | 202000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Oranssi |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 2 WIN 600 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Retkeilyauto
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Moottorinlämmitin
- 2 x Avain
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltohistoria, viimeisin huolto
- Jakohihna vaihdettu 2024 / 185tkm
- Trumatic-lämmitys kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Markiisi
- Pöytäryhmä
- Kääntyvät etuistuimet
- Liesi
- Jääkaappi
- Kasetti WC
- Suihku
- Inventteri
- PP-teline
- Aurinkopaneeli
- Sähköikkunat
- Sähkötoimiset peilit
- Peruutuskamera
- Rekisteröity 4 :lle
- Nukkumapaikat 3 :lle
- Saa ajaa B-kortilla
- 100 km/h
- ABS-jarrut
- Sähkörappu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 8.5.2009 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.5.2009 |
| Vetopainot | 750 kg / 2500 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 88 kw / 120 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3300 kg |
| Omapaino | 2885 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy