Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | LMU-128 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 5.6.2025 |
| Ajomäärä | 44000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Roadcruiser |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Moottorinlämmitin
- Vetokoukku (jarrullinen vetomassa 3500kg)
- Markiisi
- P.Kamera
- Sähkörappu
- Vakionopeudensäädin
- Radio
- USB ja AUX- mediantoisto
- Pöytäryhmä
- TV teline
- Trumatic kaasulla
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastinlokerolla
- Kasetti WC
- Suihku
- Erillisvuoteet
- Tupla-akut
- Kaasupullon vaihtaja
- Pituus 636cm
- Leveys 205cm
- Korkeus 272cm
- Omamassa 3101kg
- Kokonaismassa 3500kg
- Rek. 4:lle
- Nukkumapaikat 3:lle
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 21.7.2015 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 8.3.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 3000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2198 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3101 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy