Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 10 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Etsitkö matkailuautoa, joka on kuin kotona tien päällä? Rapido 666 DF on juuri sinua varten! Tämä mukautuva matkakumppani tarjoaa pitkittäiset erillisvuoteet, dinetteen lisävuoteen ja nukkumapaikat jopa kolmelle. Kesämatkoilla ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät ajamisesta nautintoa. Trumatic ilmakiertolämmitys ja lämminvesivaraaja pitävät huolen mukavuudestasi viileämmilläkin keleillä. Vähän ajettu ja huollettu – tämä Rapido 666 DF on valmis seikkailuihin. Jos tämä voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | NNY-249 |
| Vuosimalli | 2012 |
| Viimeisin katsastus | 28.4.2026 |
| Ajomäärä | 82000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 666 DF |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 3 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Tämä ajoneuvo on juuri katsastettu!
- Aj. 82 tkm
- Huoltokirja - jakohihna vaihdettu 03/2025
- Rekisteröity neljälle
- Pitkittäiset erillisvuoteet takana kahdelle
- Dinetteen mahdollista pedata lisävuode yhdelle
- Nukkumapaikat jopa kolmelle
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Lämminvesivaraaja
- L- keittiö
- Kaasuliesi
- Liesituuletin
- Iso jääkaappi ja erillinen pakastin
- Kasetti WC
- Erillinen suihkukaappi
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Peruutuskamera
- Radio / CD / USB / AUX- soitin
- Ohjaamon peiteverho
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Kattopuhallin 12 V
- TV- antenni- ja teline
- Invertteri 150W
- Hyttysverkko kulkuovessa
- Asunto-osan mattosarja
- Markiisi
- Aurinkopaneeli
- Automaattinen kaasupullonvaihtaja
- Polkupyöräteline kahdelle pyörälle
- Kaasun ulosotto
- Sisälokasuojat edessä
- Karjarauta lisävaloilla
- Kesärenkaat 15" teräsvanteilla
- Nastarenkaat 15" teräsvanteilla
- Saa ajaa B- kortilla
- Pituus: 737 cm
- Leveys: 235 cm
- Omamassa: 3075 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Puoli-integroitu
- Rekisteröity uutena Ruotsissa 09/2012 - Suomeen 09/2024
- Keskuslämmitys
- Erillisvuoteet
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 11.9.2024 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 20.9.2012 |
| Vetopainot | 750 kg / 1800 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 96 kw / 131 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3075 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy