Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 13 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Rapido 7086F -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä kesäseikkailuun tarvitset! Puoli-integroitu matkakumppani tarjoaa mukautuvan tilan, jossa takana kiinteä parivuode ja kääntyvät etuistuimet tekevät matkasta mukavan. Keittiö on varusteltu isolla jääkaapilla, kaasuliedellä ja uunilla – kokkaa kuin kotona! Trumatic-lämmitys pitää lämpimänä sähköllä ja kaasulla, ja ohjaamoilmastointi viilentää kesähelteillä. Kahdet renkaat ja moottorilämmitin varmistavat, että olet valmis mihin tahansa. Jos tämä Rapido 7086F voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | OXY-989 |
| Vuosimalli | 2008 |
| Viimeisin katsastus | 1.7.2025 |
| Ajomäärä | 197000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Harmaa |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | 7086F |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Jari Hyväri
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuautoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan (1 vuosi / 20000 km)
- Puoli-integroitu
- Huoltokirja
- Kahdet renkaat
- Moottorinlämmitin
- 2 x Avain
- Aj. tkm
- Trumatic-lämmitys sähköllä ja kaasulla
- Takana kiinteä parivuode
- Markiisi
- Kääntyvät etuistuimet
- Sivusohva
- Sivukeittiö
- Liesi
- Liesituuletin
- Kaasu-uuni
- Iso jääkaappi/pakastin
- Kasetti WC
- Suihku
- PP-teline
- TV-antenni
- Ohjaamoilmastointi
- Sähköikkunat
- 2 x renkaat
- Aluvanteet
- Rekisteröity :lle
- Nukkumapaikat 2-4:lle
- Saa ajaa B-kortilla
- ABS-jarrut
- Kattokaiteet/tikkaat
- Sähkörappu
- Trumatic
- Tuplapohja
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 16.7.2008 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 16.7.2008 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2999 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 116 kw / 158 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3165 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Tupalankatu 7, LAHTI
Tätä ajoneuvoa myy