Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 12 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä on Rimor Katamarano 3, matkailuauto, joka on kuin tehty kesän seikkailuihin! Tämä tilava alkovimalli tarjoaa mukavat puitteet kuudelle hengelle, ja B-kortilla pääset tien päälle ilman huolia. Sisältä löytyy kaikki tarpeellinen: pitkittäinen parivuode, iso alkovivuode ja lisävuodemahdollisuus. Keittiössä kokkaat kätevästi kaasuliedellä, ja jääkaapissa on pakastelokero. Ohjaamoilmastointi ja vakionopeudensäädin tekevät ajosta sujuvaa. Nahkaverhoiltu ohjauspyörä tuo ripauksen luksusta. Ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | JHB-861 |
| Vuosimalli | 2007 |
| Viimeisin katsastus | 15.5.2025 |
| Ajomäärä | 174000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | Katamarano 3 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Topi Kutvonen
Automyyjä FI | SV | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- Tätä ajoneuvoa myyjämme suosittelevat!
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Aj. 174 tkm
- Huoltokirja - viimeisin huolto tehty 05/2025
- Suomi- auto
- Rekisteröity kuudelle
- Saa ajaa B- kortilla
- Pitkittäinen parivuode takana
- Iso alkovivuode edessä
- Vastakkainistuttava pöytäryhmä mihin mahdollista pedata lisävuode
- Trumatic ilmakiertolämmitys
- Lämminvesivaraaja
- Sivukeittiö
- Kaasuliesi
- Jääkaappi pakastelokerolla
- Kasetti WC
- Erillinen suihkukaappi
- Ohjaamoilmastointi
- Vakionopeudensäädin
- Sähkösäätöiset sivupeilit- ja lasit
- Soitin
- Nahkaverhoiltu ohjauspyörä
- Polkupyöräteline
- Kesärenkaat teräsvanteilla
- Nastarenkaat teräsvanteilla
- Pituus: 642 cm
- Leveys: 224 cm
- Omamassa: 2830 kg
- Kokonaismassa: 3500 kg
- Keskuslämmitys
- Parivuode
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.4.2007 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.4.2007 |
| Kuutiotilavuus | 2190 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 2830 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Kistolantie 3, VANTAA
Tätä ajoneuvoa myy