Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Perustiedot
| Rekisterinumero | WVB-858 |
| Vuosimalli | 2011 |
| Viimeisin katsastus | 14.10.2025 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Malli | ARTIC |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Vuodepaikat | 2 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuvaunu |
Kysy tarkempia tietoja
Tomi Laakso
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Suomi-vaunu
- U-sohvaryhmä
- Ilmastointi
- Stereot
- Jääkaappi
- Pakastinlokero
- Liesi
- Pesuallas
- ALDE nestekiertolämmitys
- Erillisvuoteet
- Markiisi
- Polkupyöräteline
- 2 x renkaat
- Nukkumapaikat 2:lle
- Pituus: 753cm
- Leveys: 227cm
- Omamassa: 1210kg
- Kokonaismassa: 1600kg
- LEGENDAARINEN SOLIFER ILMASTOINNILLA!
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 5.1.2011 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 5.1.2011 |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 1600 kg |
| Omapaino | 1210 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI