Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 27 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Tässä Solifer Mobile T575 -mallin matkailuautossa on kaikki, mitä tarvitset kesäseikkailuihin! Tämä vähän ajettu diesel-kulkupeli on laatutarkastettu ja huollettu viimeksi 08/24, joten voit lähteä reissuun huoletta. Mukana tulee kahdet renkaat, joten olet valmis kaikkiin sääolosuhteisiin. Polkupyöräteline takaa, että pyörät kulkevat mukana, ja sisällä odottaa mukavuuksia kuten lämminvesiboileri, suihku ja jääkaappi. Tämä auto sopii kuin nenä päähän perheelle tai kaveriporukalle, sillä makuupaikkoja on neljälle. Jos tämä Solifer Mobile T575 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | HZS-725 |
| Vuosimalli | 2004 |
| Viimeisin katsastus | 12.6.2025 |
| Ajomäärä | 79000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | MOBILE T575 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 299 € |
| Vuodepaikat | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Eemeli Heiskanen
Automyyjä FI | EN
Varustelu
- TÄHÄN AJONEUVOON RAHOITUSTARJOUS: KIINTEÄ 3.99 % KORKO + KULUT. (max 72 kk. Ei voi yhdistää muihin liikkeen kampanjoihin) Voimassa erittäin rajoitetun ajan! Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- TÄMÄ AUTO ON LAATUTARKASTETTU (kaasulaitteiden koeponnistukset/tiiveystarkastettu/laitetestaukset)
- Huoltokirja, viimeisin tehty 08/24 74tkm kohdalla sis. jakopää
- Sähkörappu
- Polkupyöräteline
- Trumatic kaasulla
- Lämminvesi boileri
- Radio
- Liesi
- Liesituuletin
- Jääkaappi
- Pakastelokero
- Pöytäryhmä, josta tehtävissä parivuode
- TV-Antenni
- Parivuode pitkittäin takana
- Kasetti WC
- Suihku
- Kahdet renkaat
- B-Kortti
- Rek. 6
- Makuupaikat neljälle
- Pituus 606 cm
- Omamassa 2915 kg
- Kokonaismassa 3400 kg
- Trumatic
- Puoli-Integroitu
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 1.4.2004 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 1.4.2004 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2290 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 81 kw / 110 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Omapaino | 2915 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Volttikatu 7, KUOPIO
Tätä ajoneuvoa myy