Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 23 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
SUN LIVING V 65 GX -matkailuauto tarjoaa mukavuutta ja käytännöllisyyttä kesän seikkailuihin. Tämä uusi ja ajamaton matkailuauto on varustettu mukautuvalla vakionopeudensäätimellä, joka helpottaa pitkien matkojen taittamista. Automaattivaihteisto tekee ajamisesta miellyttävää, ja manuaalinen ilmastointi pitää sisätilat viileinä kuumina kesäpäivinä. Alaslaskettava vuode auton takaosassa tarjoaa mukavan lepopaikan matkan varrella. Jos tämä SUN LIVING V 65 GX voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | MB40846 |
| Vuosimalli | 2026 |
| Ajomäärä | 0 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Malli | V 65 GX |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 1290 € |
| Rekisteröity | 4 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Varustelu
- RAHOITUSTARJOUS varastossa oleviin uusiin matkailuajoneuvoihin. Kiinteä korko 3,99 % + kulut. max 72 kk. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä
- HUIPPU UUTUUS METALLIMUSTALLA VÄRILLÄ SEKÄ ALASLASKUVUOTEELLA AUTOMAATTI SUNLIVING, VAPAUS ON VAIVATONTA!
- ALV-vähennyskelpoinen
- Automaattivaihteisto
- Adaptiivinen vakionopeussäädin
- Törmäyksenestoavustin jalankulkijansuojalla
- Kaistavahti
- Liikennemerkkien tunnistus
- Väsymysvaroitin
- Älykäs nopeusavustin
- Sade- ja hämärätunistin
- Air Bag kuljettajalle ja matkustajalle
- Peruutustutka
- Vakionopeussäädin
- Fix & Go kit
- Manuaalinen ilmastointi
- Mukiteline
- Autonväriset puskurit
- Ratin painikkeet
- Lämmitettävät taustapeilit
- xZent Multimedia 9” (sis. peruutuskameran)
- Truma Combi D 6 E -diesellämmitin sähkövastuksella
- Sähköinen lattialämmitys
- Eristetty ja lämmitetty harmaavesisäiliö
- Alaslaskettava vuode auton takaosassa 195/180x132
- ASUINOSASSA:
- Harmaavesisäiliön sähköinen tyhjennys
- 138L kompressorijääkaappi
- Sivuoven hyönteisverkko
- TV-teline
- DC/DC konvertteri (latausvahvistin)
- Ilmastoinnin, antennin ja aurinkopaneelin
- asennusvalmius
- Isofix
- Makuutilan sivuikkuna
- Nukkumapaikat 2+1
- Rekisteröity 4:lle
- Pituus 636 cm
- Leveys 205 cm
- Kokonaiskorkeus 260 cm
- Omamassa n. 2917 kg
- Kokonaismassa 3500 kg
- TÄMÄN MATKAILUAUTON PERUSHINTA ILMAN TEHDASLISÄVARUSTEITA ON 75.700 €
- TEHDASLISÄVARUSTEET SUN LIVING:
- PLUS PAKETTI 3.500 € (Alumiinivanteet 16", musta metalliväri, nahka ratti ja vaihdekepin nuppi, hopeinen koriste kojelaudassa, pimennysverhot ohjaamon etu. ja sivuikkunoissa, markiisi)
- Asuintilan akku 100ah AGM
- TÄMÄN MATKAILUAUTON KOKONAISHINTA NÄILLÄ TEHDASLISÄVARUSTEILLA ON 79.200 € + TOIMITUSKULUT 1290 €
- UUDET SUNLIVING MATKAILUAUTOT SEINÄJOELLA MYY J. RINTA-JOUPPI OY - TERVETULOA KAUPOILLE!!
Tekniset tiedot
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2184 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 103 kw / 140 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3500 kg |
| Omapaino | 3000 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Herralankatu 34, SEINÄJOKI