Tästä ajoneuvosta on kiinnostunut 11 henkilöä
Varaaminen ei sido sinua mihinkään.
Esittely
Sunlight A72 -mallin matkailuauto on kuin kesäunelma koko perheelle! Tämä tilava matkakumppani tarjoaa makuupaikat jopa kuudelle, joten koko porukka mahtuu mukaan. Alkovissa on mukava parivuode, ja kerrossänky tuo lisätilaa. Kesämatkat sujuvat kuin tanssi vakionopeudensäätimen ja ohjaamon ilmastoinnin ansiosta. Multimediasoitin peruutuskameralla tekee parkkeeraamisesta lastenleikkiä. Aurinkopaneeli pitää huolen, että virtaa riittää, ja kaasuliesi kolmella polttimella takaa herkulliset ateriat tien päällä. Jos tämä Sunlight A72 voisi olla seuraava menopelisi, ota yhteyttä ja tule koeajolle!
Perustiedot
| Rekisterinumero | GNO-282 |
| Vuosimalli | 2017 |
| Viimeisin katsastus | 2.3.2026 |
| Ajomäärä | 119000 km |
| Käyttövoima | Diesel |
| Väri | Valkoinen |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Malli | A72 |
| Vetotapa | Etuveto |
| Ajoneuvotyyppi | Matkailuauto tai -vaunu |
| Toimistokulut | 349 € |
| Rekisteröity | 6 henkilöä |
| Vuodepaikat | 6 henkilöä |
| Tyyppi | Matkailuauto |
Kysy tarkempia tietoja
Panu Behm
Vastuumyyjä, Matkailuajoneuvot FI | EN
Varustelu
- * J. Rinta-Joupilta vaihtoautoihin 3 kk lyhennysvapaa. Osta nyt, maksa myöhemmin! Edellyttää osamaksusopimusta. Tarkista kampanjan ehdot myyjältä.
- * 14 päivän palautusoikeus. Mielenrauhaa autokauppaan. Osta rauhassa, päätä varmuudella. Vain kuluttaja-asiakkaat.
- * J. autoturva - Käytettyjen ajoneuvojen lisäturva tuo huolettomuutta meiltä ostetun ajoneuvon yllättävään rikkoutumiseen.
- * J. autorahoitus - Auto edullisesti osamaksulla jopa ilman käsirahaa ja 72 kk maksuajalla. Ilmoituksen kk-erä sisältää käsirahan ja suuremman viimeisen erän. Pyydä tarjous sinulle sopivasta kuukausierästä.
- Matkailuajoneuvoon mahdollisuus hankkia J. autoturva Caravan ( 1 vuosi / 20000km )
- Huoltomuistio
- Vakionopeuden säädin
- Ohjaamon ilmastointi
- Multimediasoitin peruutuskameralla
- Sähkötoimiset lasinnostimet edessä
- Kaukosäätönen keskuslukitus (ohjaamon ovet)
- Sähköpeilit
- Parivuode alkovissa
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä 4:lle
- Vastakkain istuttava pöytäryhmä 2:lle
- Truma kaasulla
- Kaasun ulosotto
- Aurinkopaneeli
- Kaasuliesi kolmella polttimella
- Pesuallas
- Iso jääkappi ja erillinen pakastin
- TV-Antenni ja TV-Teline
- Kasettiverhot
- Kattoluukut
- Hyttysovi
- Kasetti WC
- Suihku
- Kerrosvuode takana
- Iso takatalli, alavuode käännettävissä pystyyn lisätilaa varten
- Sähkörappu
- Pyöräteline neljälle pyörälle
- Kotelomarkiisi
- Alkovi
- Saa ajaa B-kortilla
- Rek. 6:lle
- Makuupaikat jopa 6:lle
- Pituus n. 723cm
- Leveys n. 233cm
- Korkeus n. 310cm
- Omamassa 2905kg
- Kokonaismassa 3495kg
- Tuontiauto, tuontimaa Saksa (2020)
- * Tämä ja kaikki tuhansista vaihtoautoistamme ovat ostettavissa mistä tahansa päin Suomea - kaikista J. Rinta-Joupin toimipisteistä.
Tekniset tiedot
| Ensirekisteröinti Suomessa | 10.3.2020 |
| Käyttöönottopäivämäärä | 7.4.2017 |
| Vetopainot | 750 kg / 2000 kg |
| Kuutiotilavuus | 2287 cm3 |
| Teho (kW/hv) | 110 kw / 150 hv |
| CO₂-päästöt | 0 g / km |
| Kokonaismassa | 3495 kg |
| Omapaino | 2905 kg |
Toimipiste
J. Rinta-Jouppi Oy, Lentokentäntie 5, LAPPEENRANTA
Tätä ajoneuvoa myy